
Диван на кухню BNB Флеш з ящиком 1500x540x780Мятний. Флай 2228
- В наявності
- Оптом і в роздріб
4 890 ₴
Показати оптові ціни
Відвантаження протягом 5 рабочих днів в розібраному вигляді.
Діють фіксовані тарифи на доставку Новою Поштою Україною.
Якщо Ви звикли максимально використовувати простір вашої кухні, офісу чи приймальні. Якщо цінуєте функціональність у предметах меблів. Якщо любите порядок і організованість, то диван BNB Флеш підійде Вам якнайкраще. Крім комфорту дивана та лаконічності форм, ця модель обладнана містким та зручним ящиком під сидінням. У цей короб Ви можете складати речі та предмети, які не потрібні під рукою щохвилини, але до яких легко буде дістатись у разі потреби. При цьому диван також приємно використовувати за прямим призначенням.
Матеріал оббивки - штучна шкіра
Міцність конструкції забезпечується надійними матеріалами та якісним виконанням роботи.
Ширина сидіння 100 см дозволяє розміщуватись на ньому двом людям. Висота спинки забезпечує комфорт та розслаблення для попереку.
Надійна та компактна упаковка дає можливість покупцеві забрати диван з поштового відділення не вдаючись до послуг доставників та маючи в розпорядженні лише легковий автомобіль або навіть таксі.





| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Ні |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Спосіб розкладання | не розкладається |
| Колір | Блакитний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 152 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота посадкової частини дивана | 47 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 78 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, ЛДСП, ДСП, ДВП |
| Опори | метал |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | синтепон, листовий пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Наявність спинки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Довжина дивану | 152 см |
| Глибина дивану | 54 см |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
- Ціна: 4 890 ₴



