
Диван на кухню BNB Флеш з ящиком 1200x540x780 сірий. Флай 8833
- В наявності
- Оптом і в роздріб
4 090 ₴
Показати оптові ціни
Відвантаження протягом 5 рабочих днів в розібраному вигляді.
Діють фіксовані тарифи на доставку Новою Поштою Україною.
Якщо Ви звикли максимально використовувати простір вашої кухні, офісу чи приймальні. Якщо цінуєте функціональність у предметах меблів. Якщо любите порядок і організованість, то диван BNB Флеш підійде Вам якнайкраще. Крім комфорту дивана та лаконічності форм, ця модель обладнана містким та зручним ящиком під сидінням. У цей короб Ви можете складати речі та предмети, які не потрібні під рукою щохвилини, але до яких легко буде дістатись у разі потреби. При цьому диван також приємно використовувати за прямим призначенням.
Матеріал оббивки - штучна шкіра
Міцність конструкції забезпечується надійними матеріалами та якісним виконанням роботи.
Ширина сидіння 120 см дозволяє розміщуватись на ньому двом людям. Висота спинки забезпечує комфорт та розслаблення для попереку.
Надійна та компактна упаковка дає можливість покупцеві забрати диван з поштового відділення не вдаючись до послуг доставників та маючи в розпорядженні лише легковий автомобіль або навіть таксі.





| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Ні |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Спосіб розкладання | не розкладається |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 122 см |
| Глибина | 54 см |
| Висота посадкової частини дивана | 47 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 78 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ЛДСП, ДСП, ДВП, натуральне дерево |
| Опори | метал |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | синтепон, листовий пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Довжина дивану | 122 см |
| Глибина дивану | 54 см |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
- Ціна: 4 090 ₴



