Як вибрати офісний диван для приймальні: поради та рекомендації

Інтер'єр зони очікування формує перше враження відвідувачів про компанію, тому офісні меблі для приймальні повинні уособлювати цінності бренду та турботу про гостей. Незалежно від обсягу вільного простору, він має бути затишно та стильно мебльованим, враховуючи потік відвідувачів, тривалість їхнього перебування під час очікування.
Базові рекомендації, як вибирати дивани до приймальні
Практичність у поєднанні з елегантністю – це основна порада, щоб підібрати ідеальний диван у приймальню для відвідувачів. Меблі повинні схиляти до спокійної комунікації, налаштовувати на робочий лад, демонструвати турботу власника компанії про співробітників, відвідувачів і потенційних клієнтів. Але при цьому не варто забувати, що такі гарнітури піддаються щоденним навантаженням, тому вони повинні бути міцними, стійкими, надійними, добре чиститися.
Наведемо ключові рекомендації фахівців, що допоможуть підібрати відповідний офісний диван:
-
Орієнтуємось на розмір, форму приміщення
Якщо геометрія офісу нестандартна, можна підібрати кілька диванів, розташувати їх так, щоб вони не перегороджували прохід. Банкетки, пуфи можуть успішно доповнити меблевий гарнітур, якщо підібрати такі вироби з однієї серії. Ними добре заповнити кутові простори при невеликій площі.
Якщо немає обмежень за площею, то дво-, тримісні диванчики стануть оптимальним варіантом. Вони візуально збільшують обсяг приміщення, створять цікаву концепцію. Стильні м'які крісла можуть доповнити привабливу меблеву композицію.
-
Правильно вибираємо оббивку
Шкіряні дивани в приймальню обирають преміальні компанії, які хочуть заявити про свій статус відвідувачу зі старту. Це найчастіше стосується представників фінансового сектору, юриспруденції. Відмінна альтернатива дорогим шкіряним меблям – моделі з сучасної зносостійкої екошкіри. Така оббивка не вимоглива до догляду, має тривалий термін служби та привабливий зовнішній вигляд.
Тканинна оббивка виглядає красиво, але за нею складніше доглядати, необхідно правильно й регулярно чистити, щоб вона прослужила багато років. Моделі з натуральної тканини можуть вицвітати під сонячним промінням, але якщо вибрати матеріал із синтетичними волокнами, проблема зникне.
-
Враховуємо стиль, колірне рішення інтер'єру
Стилістика офісних приміщень переважно сувора, переважає мінімалізм чи неокласика. У такому ж стилі варто підбирати й меблі, щоб вони поєднувалися з іншими елементами інтер'єру, не вибивалися із загальної стилістичної концепції. Краще вибирати тематичний диван офісний, який перегукується з видом діяльності компанії, її філософією, цінностями. Більшість офісів підходять лаконічні конструкції з округленими або прямими формами, чіткою геометрією. Незвичайні моделі актуальні для нестандартних дизайнів компаній із творчим напрямом. Важливо пам'ятати, що приймальня є візитівкою офісу, тому її облаштування потрібно грамотно продумати.
Колір дивана не менш важливий за стиль. Оптимальний варіант – моделі в нейтральній палітрі: молочній, білій, чорній, сірій, коричневій, пісочній. Але якщо на меблі покладено роль основного інтер'єрного акценту, варто звернути увагу на яскраві кольори, можливо контрастні.
-
Надійність, міцність корпусу
Диван для приймальні варто купувати з металевим каркасом, з натуральної деревини чи вдалому поєднанні цих матеріалів. Такі моделі довго прослужать, оскільки можуть витримувати інтенсивне використання. Вони стійкі до постійних навантажень, деформацій, при цьому безпечні, не виділяють шкідливих речовин.
Наявність підлокітників не є обов'язковою, але з ними моделі виглядають затишніше, гостю комфортніше сидіти. Проте за відсутності підлокітників збільшується місце сидіння людей. Якщо простір обмежений, а потік відвідувачів великий, другий варіант доречніший.
Наявність спинки завжди вітається, адже це дозволяє розслабити спину, убереже стіни від затирання. Але в місцях з великою прохідністю та нестачею місця можна поставити й банкетки. У них відсутня спинка, тому моделі компактніші, функціональніші та мобільніші.
-
Вибираємо наповнення
Від типу наповнювача залежить м'якість дивана та те, як довго він збереже форму. Фахівці радять м'які моделі брати додому, а жорсткі – для офісу. Відповідні варіанти наповнювача офісних конструкцій – синтепон, пінополіуретан. Їхнє поєднання робить зону сидіння комфортною, помірно жорсткою, але при цьому перешкоджає просіданню, довго тримає задану форму. Занадто м'які меблі для офісів не підходять. Моделі з пружинними блоками коштують дорожче, але вони рекомендовані як місце для сну.
Крім цих базових рекомендацій дизайнери дають ще кілька корисних порад, як вибрати ідеальний диван для відвідувачів. Зверніть увагу і на них:
- монолітні моделі підходять для компаній із великою прохідністю, вони міцніші;
- однотонні забарвлення виглядають стильно, підкреслюють солідність;
- намагайтесь уникати ніжної оббивки, вона швидко втратить зовнішній вигляд;
- краще підбирати диван під дизайн приймальні та габарити приміщення;
- варто подбати про достатню глибину сидіння, комфортність розташування в ньому.
Диван у приймальні має залишити приємні враження про час очікування гостя. Якщо хочеться створити особливу меблеву комбінацію в зоні очікування – можна підібрати дивани з різною кількістю місць, пограти з їх розташуванням, якщо дозволяє площа. Моделі для будь-якої стилістичної концепції пропонуємо замовити вигідно на Меблевій фабриці «БНБ» за ціною виробника.
- Кутові дивани: де і як використовуються, види та перевагиСьогодні ми приділимо увагу кутовим моделям, щоб зрозуміти, де його доречно використовувати, у чому його сильні сторони та які типи кутових диванів існують. Але про все це докладніше.
- Як обрати диван для щоденного сну: поради від меблевої фабрики БНБДосить часто обмежені квартирні умови не дозволяють розмістити велике двоспальне ліжко. У такому випадку оптимальним рішенням є диван розкладний, який у складеному вигляді не займає багато простору, служить як звичайні м'які меблі.