
Модуль угловой (елемент угловой, секция угловая) BNB Bongo. Любой цвет. Для ожидания, офіса, кабінета, магазин
- В наличии
- Оптом и в розницу
6 190 ₴
Показать оптовые ценыКутовий модуль BNB Bongo - це кутовий елемент, з появою якого колекція Bongo здобула новий погляд на свої можливості та функціональність! Завядки появи цього елементу, тепер колекція Bongo - є модульною!
Тепер є можливість створювати букдь які модульні конструкції за допомогою всіх товарів з колекції. Завдяки підходящому поєднанню крісла, двомісного дивана, тримісного дивана та кутової секції можливо отримати необхідний результат саме під Ваш інтер'єр. Тепер диван стає більш "ітер'єрним", за допомогою нього можно робити інтер'єрні акценти у великих приміщеннях та цікаво обігрувати наявні площі.
Диван чудово підійде як для домашнього використання, так і для комерційних приміщень. За побажанням клієнта є можливість за додаткову плату замовити диван у екошкірі чи тканинах з підвищеною зносостійкісттю.
Є великий вибір шкірзамінників та різних тканин на вибір. Великі палітри кольорів.
Є можливість виготовлення кутового елементу без зачіпів, як окремого предмету інтер'єру. В такій комплектації кутовий сегмент чудово підійде для заповнення місця кутів в інтер'єрах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Тип дивана | угловой |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Да |
| Габаритные размеры дивана | |
| Длина дивана | 83 см |
| Глубина дивана | 83 см |
| Высота посадочной части дивана | 40 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 72 см |
| Ширина сиденья | 60 см |
| Глубина сиденья | 60 см |
| Высота спинки | 32 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | фанера, деревянный брус, ДСП |
| Ножки | хромированный металл, металл |
| Обивочный материал | Ткань |
| Наполнитель | Листовой пенополиуретан |
- Цена: 6 190 ₴









