
Кресло садовое Malva. Для отдыха, терасс, беседки, балкона, летней площадки
- В наличии
- Оптом и в розницу
7 690 ₴
Показать оптовые ценыСадове крісло Malva - чудове та продумане рішення для саду, тераси, альтанки або в якості комерційних меблів у літні майданчики ресторанів та кав'ярень, тощо.
Мальва, від латинського malva, (-ae), термін, прийшовші в наші дня з Стародавнього Риму, яким позначають квіти Malva sylvestris та Althaea officinalis. Надихаючись красою та невимушеністтю цих квітів ми створювали цю літню колекцію меблів, які даруватимуть Вам та Вашій родині спокій та натхнення, дозволять невимушено проводити свій відпочинок, поринаючи у власні думки та фантазії.
Колекція розроблялась з урахуванням особливостей вуличного користування для підвищення зностійкості та комфортного користування в різних умовах. Перевагами товарів колекції є:
- Висота сидіння 40см дозволяє найти золоту середину між: зручною невимушеною посадкою для відпочинку та більш зібраною посадкою при прийманні їжі;
- У разі дощу та інших подібних погодних умов, є можливість зняти всі ткані частини з виробу;
- Кріплення та розміщення тканих частин товару дозволяють дуже швидко знімати та прибирати їх у разі необхідності;
- Якісне покриття металу, розраховане на вуличне використання;
- Габарити посадкової частини та підлокітників, дозволяю зручно розташуватись людям різної комплексії.
- В колекції використовуються ткані материали, більш призначенні до вуличних умов. З цією ціллю рекомендуємо замовляти меблі цієї колекції у тканині Oxford.
Є можливість замовити у різних оббивних матеріалах: Oxford, екошкіра, тканина. Великий вибір кольорів.
Товар у зібраному стані (без тканих частин) проходить у дверні отвори від 70см.
Доставляється в розібраному вигляді, легка та недовга збірка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| В комплект входит | Кресло |
| Материал каркаса | металл |
| Количество персон | 1 |
| Ширина стула | 75 см |
| Глубина стула | 75 см |
| Высота стула с учетом спинки | 70 см |
| Габаритные размеры | |
| Висота сидіння (посадкової частини) | 40 см |
| Висота підлокитників | 30 |
| Глубина сиденья | 70 см |
| Глубина посадочного места дивана | 50 см |
- Цена: 7 690 ₴







