
Пуф детский 1 секция BNB Тор (собираются в круг и змейку). Для дома, детского сада, магазина
- В наличии
- Оптом и в розницу
от 1 350 ₴
Показать оптовые ценыПуф BNB Тор - це цікаві дитячі пуфи у вигляді об'ємної фігури, з яких можно складити коло (об'ємну геометричну фігуру - Тор), або викладати їх у вигляді змійки, тощо. Для того щорб складати пуфи у "коло", необхІдно 6 пуфів. Є безліч інших комбінацій, Ви обмежуєтесь лише фантазією
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Ціна вказана за одну секцію з фотографії!
Пуфи чудово підійдуть як для дому у дитячу кімнату, так і для публічних місць, таких як: дитячі садки, дитячі гральні кімнати, магазини дитячого взуття та одягу, тощо.
Оббивний матеріал пуфів - екошкіра, це матеріал який чудово відмивається від забруднень. По бажанню клієнта, є можливість замовити пуфи й у різних тканинах. Велика палітра кольорів
Пуфи легкі, діти самі мають змогу їх брати та переміщувати по простору.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Обивочный материал | Кожзаменитель, Жаккард, Рогожка, Микрофибра, Экокожа |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Высота | 350 мм |
| Комплектация | |
| Наличие ящика | Нет |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Встроенный бар | Нет |
| Газетница | 0 шт |
| Декоративная подушка | 0 шт |
- Цена: от 1 350 ₴









