
Кресло мягкое офисное BNB IRIS 80см.Любой цвет. .Для ожидания, больницы, школы, университета
- В наличии
- Оптом и в розницу
5 790 ₴
Показать оптовые ценыBNB IRIS 80см - це м'яке крісло з лінійки офісних меблів IRIS від Меблевої фабрики BNB. Має розкішне та зручне місце, якого з головою достатньо для людей різної комплекції, адже всередині нього, завдяки монолітній спинці та підлокітнику - дуже легко підібрати зручну позу для сидіння, відпочинку, переговорів, робочих нарад тощо. Також габарити та дизайн виробу чудово дозволяютиь інтегрувати його в різні ніші.
Переваги моделі:
- Надзручне місце для розташування / сидіння;
- Дизайн та форми виробу чудово підходять для інтеграції крісла BNB IRIS у ніші в приміщеннях.
- Зручні бильця та спинка.
- Надійна та стійка конструкція (завдяки більш широкому коробу та коротким опорам ніж в схожих моделях конкурентів);
- "Додаткова м'якість". (бильця, спинка, сидіння є більш м'якими ніж в більшості схожих моделей конкурентів).
- Ширина посадкової частини (без урахування підлокітників) - 50см, що до-зволить зручно розмістись у кріслі людям різних комплекцій.
Можливо замовити в шкірзаміннику будь якого кольору.
Можливо замовити в шкірзамінниках підвищенної зносостійкості (за додаткову доплату)
Можливо замовити в тканинах є великий вибір тканин, за зразками звертайтесь до наших менеджерів. Вони допоможуть підібрати Вам потрібну тканину та колір.
Модельний ряд IRIS, також містить інші моделі, які вирізняються габаритами ширини. Крісло IRIS має ширину моделі 80см. Також можливо виготовлення офісних диванів IRIS шириною: 120см та 160см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Тип дивана | прямой |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 80 см |
| Глубина кресла | 58 см |
| Высота посадочной части кресла | 45 см |
| Высота кресла с учетом спинки | 73 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | ДСП, ДВП, деревянный брус |
| Ножки | хромированный металл, металл |
| Обивочный материал | Ткань |
| Наполнитель | Синтепон, Пенополиуретан, Листовой пенополиуретан, Формованный пенополиуретан |
- Цена: 5 790 ₴
