
Кутовий модуль / елемент / секція / сегмент BNB Flash. Чорний колір (2230). Для очікування, кухні, коридору
- В наличии
- Оптом и в розницу
4 490 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 424-98-91
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутовий модуль BNB Flash - елемент з колекції Flash від Меблевої фабрики BNB. Даний вирію може використовуватисб як окрема, самостійна секція, так і в поєднанні з іншими сегментами колекції, буде гармонійно створювати єдину композицію в дизайні інтер'єра.
ВАРТО зазначити, що на відміну від усіх інших представлених в колекції меблів, даний кут: НЕ ВІДКРИВНИЙ. Фальш-кришка відіграє виключно дизайнерську роль, яка дозволяє кутовому сегменту не виділятися, а навпаки гармонійно вписуватись у єдину композицію разом з іншими елементами колекції Flash.
Для місць з підвищеною проходимісттю є можливість замовити у шкірзаміннику підвищенної зносостійкості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Тип дивана | угловой |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спинки | Да |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры дивана | |
| Длина дивана | 62 см |
| Глубина дивана | 62 см |
| Высота посадочной части дивана | 47 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 76 см |
| Ширина сиденья | 60 см |
| Глубина сиденья | 60 см |
| Высота спинки | 30 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | фанера, деревянный брус, ДСП |
| Ножки | хромированный металл, металл |
| Наполнитель | Синтепон, Листовой пенополиуретан, Формованный пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | искусственная кожа |
- Цена: 4 490 ₴









