
Диван офисный BNB IRIS COMPACT 120см. Любой цвет. Для ожидания, СТО, салона красоты, студии фото, офиса, ТРЦ
- В наличии
- Оптом и в розницу
6 090 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 424-98-91
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
BNB IRIS COMPACT 120см - це виріб з колекції IRIS COMPACT від Меблевої фабрики BNB.
У колекція IRIS COMPACT було взято концепцію колекції IRIS та дещо змінено, деякі деталі дизайну та конструкції моделей колекції, таким чином і з'явилась на світ колекція IRIS COMPACT.
Колекція IRIS COMPACT має наступні особливості у порівнянні з колекцією IRIS:
- Диван має зменшені габарити спинки дивану. Це робить дизайн більш незвичним, а також полегшує перенесення виробу і зібраному стані (спинка вкладається у короб), та допомагає заощадити на доставці дивану (менший габарит пакування, майже у двічі, порівняно з аналогічними моделями колекції IRIS). Зверніть увагу, що в такій конфігурації, буде трохи менше посадкової ширини у вироба.;
- Інші тримачи спинки на кріпленнях. Замысть пламасових втулок, використовуються залізні флянці. Це не впливає на міцність конструкції, однак також трохи змінює зовнішній вигляд.
Є можливість замовити дану модель у шкірзамінниках підвищеної зносостійкості для місць з підвищеною проходимісттю відвідувачів.
ВЕЛИКА КОЛЬОРОВА ГАМА НА ВИБІР.
Окрім моделі IRIS COMPACT 120см, колекція також містить моделі (маємо можливість їх виготовити для Вас):
- Офісний диван BNB IRIS COMPACT 160см
- Офісне м'яке крісло IRIS COMPACT 80см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Тип дивана | прямой |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спинки | Да |
| Подлокотник | 2 (шт.) |
| Габаритные размеры дивана | |
| Длина дивана | 120 см |
| Глубина дивана | 60 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 73 см |
| Ширина сиденья | 85 см |
| Глубина сиденья | 45 см |
| Высота спинки | 28 см |
- Цена: 6 090 ₴









