
Диван прямий розкладний єврокнижка BNB Eddisson з тумбами MDF / підлокітниками. Будь який колір
- В наличии
21 300 ₴
20 300 ₴
Диван прямий розкладний єврокнижка BNB Eddisson з тумбами MDF - варіація прямого дивану з колекції Edisson від Меблевої фабрики BNB. Варіант з відкривними тумбами MDF відкриває багато нових сценаріїв у викорастанні данного дивану: полиця на підлокітнику дозволить розміщувати поряд з собою для відпочинку трізні побутові речі, що можуть знаобидись під час проведення часу на цьому дивані, накладка MDF дозволить використовувати полицю на бильцях достатньо довго, бо МДФ є більш зностійким матеріалом, порівняно з аналогами, які можуть бути встановлені на підлокітнику, а по при це, те що, підлокітник відкривний, робить його ще більш функціональним, адже в самих підлокітниках сховані величезні сховища для Ваших речей, адже в них розташовані достатньо вмісткі ниші для білизни, що доповнюють велику нишу для білизни під спальним місцем, тим самим Ви отримуєте 3 великі ниші для речей. окрім цього не забувайте про достатньо велике спальне місце: 200х150см.
Переваги Дивана BNB Edisson з тумбами MDF є:
- Гарний габарит спального місця: 200х150см;
- Три великі ниші для зберігання речей: під спальним місцем та у підлокітниках;
- Полиця на підлокітнику, що дозволить розміщувати біля себе необхідніречі при відпочинку на дивані. Завдяки тому, що полиця виконана з матеріалу МДФ, вона прослугує більший термін, при більш активному використанні;
- Зручна, глибока посадка;
- Надійний та зрозумілий механізм розкладки;
- Прострочка сидушки допоможе запобігти швидкому з'явлені складок, з-за розтяжки тканого матеріалу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Обивочный материал | Велюр, Плюш, Жаккард, Шенилл, Бархат, Вельвет, Рогожка, Флок, Искусственная замша, Искусственная кожа, Микрофибра, Экокожа, Ткань, Комбинированный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
| Вид мягкой мебели | прямые диваны |
| Габаритные размеры | |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 80 см |
| Высота подлокотников | Да |
| Высота ножек | 4 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 150 см |
| Высота от пола | 44 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | деревянный брус, ЛДСП, ДСП, ДВП, Сосновый брус |
| Основание спального места | ДСП, деревянные ламели, деревянный брус, ДВП |
| Подлокотник | деревянный брус, ЛДСП, ДСП, ДВП |
| Опоры | металл, пластик |
| Наполнители | |
| Спальное место | листовой пенополиуретан, деревянные ламели, синтепон, пенополиуретан |
| Подушка сиденья | синтепон, пенополиуретан, листовой пенополиуретан |
| Подушка спинки | поролоновая крошка |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина дивана | 245 см |
| Глубина дивана | 100 см |
- Цена: 20 300 ₴

