
Диван розкладний єврокнижка викатний вперед BNB Preston 140см. М'які бильця
- В наличии
16 990 ₴
Диван BNB Preston - у варіації 140см та з м'якими бильцями від Меблевої Фабрики BNB є органічним та раціональним вибором у оселі, що мають обммежену ширину приміщення для розміщення дивана з класичною розкладкою, але довжина яких дозволяє розкладати диван наперед. М'які бильця допоможуть заощадити на загальній ширини вироба, та дозволити максимально по розміру використати площу для спального місця. Має місткий короб для білизни.
Переваги дивану:
- Заощаджує місце у кімнаті. Бо розкладається вперед, а не поперек, як в класичних розкладках. Особливо у складеному вигляді;
- Розкладка Єврокнижках. Просте, надійне, перевірене часом, недороге рішення для домашніх диванів. Легка в експлуатації;
- Декоративні подушки під спинку та/або підлокітники, що роблять зручним сидіння, відпочинок та дозвілля у зібраному вигляді
- Варіація з м'якими бильцями дозволяє розмістити диван в щє менших просторах по ширині приміщення.
Варто знати! Зверніть увагу
Також диван Престон виготовляється окрім цього розміру, щє у декількох розмірах:
- ширина спального місця 80см;
- ширина спального місця 120см;
- ширина спального місця 140см;
- ширина спального місця 160см;
У моделі Престон можуть бути два варіанти підлокітників:
- м'які бильця
- тумби MDF (відкривні)
Також існує декілька варіацій комбінацій тканини:
- Варіант 1: Однотонний;
- Варіант 2: Основний колір: сидіння, спинка, підлокітники/бильця/тумби; Додатковий колір: подушки;
- Варіант 3: Основний колір: сидіння, спинка; Додатковий колір: підлокітники/бильця/тумби, подушки;
Є Великий вибір кольорів, можливо виготовлення у різних тканинах. Замовляйте диван, або звертайтеся за телефоном: і менеджери допоможуть підібрати Вам кольорову гаму та тканину.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 99 см |
| Высота подлокотников | Да |
| Высота ножек | 4 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Высота от пола | 44 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | фанера, деревянный брус, ЛДСП, ДСП, ДВП, евробрус, Сосновый брус |
| Подлокотник | деревянный брус, ДСП, гнутая фанера, фанера |
| Опоры | металл |
| Наполнители | |
| Спальное место | термовойлок, деревянные ламели, пенополиуретан, листовой пенополиуретан, синтепон |
| Подушка сиденья | поролоновая крошка |
| Подушка спинки | поролоновая крошка |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Декоративная подушка | 4 шт |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Колесики | Нет |
| Функция релакс | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | сидения, спинки |
| Съемные чехлы | не съемные |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина дивана | 155 см |
| Глубина дивана | 120 см |
- Цена: 16 990 ₴






