
Диван розкладний єврокнижка викатний вперед BNB Preston 120см. М'які бильця
- В наличии
14 490 ₴
Диван BNB Престон 120 з м'якими бильцями - це компактне рішення для осель з невеличкими просторами, який чудово зберігає простір кімнати, особливо у складеному вигляді. Завдяки тому, що спальне місце розташовується паралельно підлокітникам, а не перпендикулярно, як у класичних розкладках: диван маючи невелику ширину, має достатньо великий простір для дорослої людини, спальне місце: 120х190см. Завдяки м'яким, не широким підлокітникам, диван чудово вміститься у невеликі за габаритами простори. Диван розрахований на економію місця, в приміщенні, тому в ньому присутня ніша для білизни, щоб було можливо в ньому зберігати різні речі, заощаджуючи простір кімнати.
Переваги дивану:
- Заощаджує місце у кімнаті. Бо розкладається вперед, а не поперек, як в класичних розкладках. Особливо у складеному вигляді;
- Розкладка Єврокнижках. Просте, надійне, перевірене часом, недороге рішення для домашніх диванів. Легка в експлуатації;
- Декоративні подушки під спинку, що роблять зручним сидіння, відпочинок та дозвілля у зібраному вигляді
- Варіація з м'якими бильцями дозволяє розмістити диван в щє менших просторах по ширині приміщення.
Варто знати! Зверніть увагу
Також диван Престон виготовляється окрім цього розміру, щє у декількох розмірах:
- ширина спального місця 80см;
- ширина спального місця 120см;
- ширина спального місця 140см;
- ширина спального місця 160см;
У моделі Престон можуть бути два варіанти підлокітників:
- м'які бильця
- тумби MDF (відкривні)
Також існує декілька варіацій комбінацій тканини:
- Варіант 1: Однотонний;
- Варіант 2: Основний колір: сидіння, спинка, підлокітники/бильця/тумби; Додатковий колір: подушки;
- Варіант 3: Основний колір: сидіння, спинка; Додатковий колір: підлокітники/бильця/тумби, подушки;
Є Великий вибір кольорів, можливо виготовлення у різних тканинах. Замовляйте диван, або звертайтеся за телефоном: і менеджери допоможуть підібрати Вам кольорову гаму та тканину.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота посадочной части дивана | 44 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 99 см |
| Высота подлокотников | Да |
| Высота ножек | 4 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Высота от пола | 44 см |
| Высота спального места | 44 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | фанера, деревянный брус, ЛДСП, ДСП, ДВП, гнутая фанера, евробрус, Сосновый брус |
| Подлокотник | фанера, деревянный брус, ДСП, ДВП, гнутая фанера |
| Опоры | металл |
| Наполнители | |
| Спальное место | листовой пенополиуретан, деревянные ламели, синтепон, пенополиуретан |
| Подушка сиденья | поролоновая крошка |
| Подушка спинки | поролоновая крошка |
| Комплектация | |
| Ниша для белья | 3 шт |
| Подлокотники | Да |
| Декоративная подушка | 4 шт |
| Встроенный столик | Нет |
| Встроенный бар | Нет |
| Функция релакс | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | сидения, спинки |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина дивана | 135 см |
| Глубина дивана | 120 см |
- Цена: 14 490 ₴




