
Офисный диван BNB Bongo Трехместный Чёрный (Цвет 2230)
- В наличии
- Оптом и в розницу
9 290 ₴
Показать оптовые ценыМодель Bongo - у варіації тримісного дивану чудово підійде для громадських місць, в яких необхідно розмістити багато людей, саме компоновка з тримісних диванів дозволить Вам розташувати максимально людей на обмеженому просторі (у порівнянні з кріслом та двомісним диваном). Ми фабрика виробник, тому замовляючі в нас Ви отримуєте найкоротші терміни у доставці та найцікавішу ціну.
Переваги моделі Бонго:
- широкі підлокітники, на яких зручно розмістити руки;
- полога спинка на яку з задоволенням можна відкинутись;
- глибоке сидіння, що дозволяє зручно розташуватись на виробі;
- висота сидіння приблизно співвідноситься з середньостатистичною висотою стільця, це дозволяє зручно сидіти як людям з маленьким зростом, так і людям що мають великий зріст;
Все вище перечислене дозволяє з комфортом проводити час на цьому дивані (або кріслі), він чудово виконає як роль мебля, на який будуть сідати на пару хвилин в далі бігти по своїм справам, так і роль мебля, на якому людина буде проводити тривалий час.
Ширина посадкового місця 165см, загальна ширина виробу 185см.
Модель офісного дивану (крісла) Бонго є прямим не розкладним диваном з незнімним чохлом
Диван транспортується та надсилається поштою у розібраному вигляді. Покупцю для збирання дивану треба лише викрутка! Після отримання дивану, необхідно буде прикрутити до дивана бильця та спинку, а також прикрутити ніжки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Количество посадочных мест | 3 |
| Цвет | Черный |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Габаритные размеры дивана | |
| Длина дивана | 185 см |
| Глубина дивана | 80 см |
| Высота посадочной части дивана | 42 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 75 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, фанера, деревянный брус, ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | не раскладывается |
| Опоры | металл |
| Наличие спального места | False |
| Подушка сиденья | пенополиуретан, листовой пенополиуретан, синтепон |
| Ниша для белья | 0 шт. |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Декоративная подушка | 0 шт. |
| Подушка спинки | пенополиуретан, листовой пенополиуретан, синтепон |
| Колесики | False |
| Подлокотники | True |
| Встроенный столик | False |
| Встроенный бар | False |
| Подлокотник | фанера, деревянный брус, ДСП, натуральное дерево |
| Газетница | 0 шт. |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Выдвижная корзина «карго» | 0 шт. |
| Выдвижной ящик | 0 шт. |
- Цена: 9 290 ₴

