
Офісне крісло BNB Bongo Одномісне М'ятне (Колір 2228)
- В наличии
- Оптом и в розницу
6 290 ₴
Показать оптовые ценыКрісло BNB Bongo чудовий варіант, якщо Ви шукаєте комерційні або офісні меблі з підлокітниками. Воно дозволить зручно розміститися у собі, глибоке посадкове місце, підлокітники та полога спинка дозволять з максимальним комфортом проводити час у цій моделі.
Переваги моделі Бонго:
- широкі підлокітники, на яких зручно розмістити руки;
- полога спинка на яку з задоволенням можна відкинутись;
- глибоке сидіння, що дозволяє зручно розташуватись на виробі;
- висота сидіння приблизно співвідноситься з середньостатистичною висотою стільця, це дозволяє зручно сидіти як людям з маленьким зростом, так і людям що мають великий зріст;
Все вище перечислене дозволяє з комфортом проводити час на цьому дивані (або кріслі), він чудово виконає як роль мебля, на який будуть сідати на пару хвилин в далі бігти по своїм справам, так і роль мебля, на якому людина буде проводити тривалий час.
Модель офісного дивану (крісла) Бонго є прямим не розкладним диваном з незнімним чохлом.
Ширина посадкового місця 55см, загальна ширина виробу 75см.
Диван транспортується та надсилається поштою у розібраному вигляді. Покупцю для збирання дивану треба лише викрутка! Після отримання дивану, необхідно буде прикрутити до дивана бильця та спинку, а також прикрутити ніжки.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Мятный |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Вид мягкой мебели | кресло не раскладное |
| Обивочный материал | искусственная кожа, экокожа |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 75 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | фанера, деревянный брус, ДСП, ДВП, натуральное дерево |
| Основа сиденья | фанера, деревянный брус, ДСП |
| Ножки | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 75 см |
| Глубина | 80 см |
| Высота сидения | 42 см |
| Комплектация | |
| Колесики | 0 |
| Подлокотники | 1 |
| Подлокотник | фанера, деревянный брус, ДСП, 2 (шт.) |
| Встроенный столик | 0 |
| Встроенный бар | 0 |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан, листовой пенополиуретан, синтепон |
| Подушка спинки | пенополиуретан, листовой пенополиуретан, синтепон |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Съемные подушки | не съемные |
| Съемные чехлы | не съемные |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Сиденье | искусственная кожа, натуральное дерево |
| Спинка | экокожа, искусственная кожа, деревянный брус |
- Цена: 6 290 ₴

